אודות

אז ככה: שמי נמרוד איזנברג, מהנדס תוכנה בעברי ומנהל רכש בהווה. קורא ספרות ספקולטיבית מאז ומתמיד.

אני בוגר סדנאות הכתיבה של רוני גלבפיש (הידועה גם כ"המנחה הקשוחה עד מאוד") ומאז מנסה כוחי בכתיבת סיפורים קצרים המתפרסמים בבמות שונות מאז 2015.

סיפור הביכורים שלי, "משותקת" התפרסם במהדורת 2015 של "היה יהיה", אסופת הסיפורים השנתית של האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטסיה.
סיפור נוסף, "בן כלאיים", התפרסם בפרויקט "מאורות 2015", ומאז ישנם עוד כמה. אחד מהם, "עלייתו של ישראמן", היה מועמד לפרס גפן בשנת 2019.

נשוי למלכת יופי ואב לגמד וגמדה מרושעים. שלושתם יותר חכמים ממני.

הגמדון המקסים מאובחן על הרצף האוטיסטי, ויש לי כמה וכמה דברים לומר בנושא. בין היתר, העברתי הרצאה בכנס "עולמות 2018" אשר עסקה באנשים עם צרכים מיוחדים ביצירות ז'אנר ידועות, וחלק נכבד ממנה הוקדש לאוטיזם. אפשר לצפות בה כאן.

מתחזק גם כלב מקסים, מסוג סטר אירי, בשם אנג'ל. נקרא כך מכיוון שמלכת היופי לא הרשתה לי לקרוא לו ספייק – אל תשאלו. הוא אמור להיות יותר חכם ממני, אבל איכשהו זה לא מתבטא.

הבלוג החל כאן, עבר לאחר כמה שנים לוורדפרס באיחסון עצמאי, ובספטמבר 2023 נטשתי סופית את וורדפרס הנאמנה אך מסורבלת לטובת הוגו, מחולל אתרים סטטי (בדומה לג'קיל).

הבלוג הזה הוא הרפתקה עבורי. אני מקווה שתהנו ממנה לפחות כמוני. בינתיים, אתם מוזמנים לכתוב לי במייל או לעקוב אחרי בפייס ובבלוסקיי (כי טוויטר זה איכס). אפשר גם להירשם לעדכוני רסס.